Snadná a rychlá půjčka

Potřebujete rychlé finance a nemáte čas vyběhávat různá potvrzení a zdlouhavě jednat na přepážkách bank nebo jiných poskytovatelů? Stačila by vám i nižší částka? Posaďte se pohodlně k počítači a v klidu si vyberte některou z nabídek, ideálně takovou, která nabízí první snadnou a rychlou půjčku zdarma, takže zaplatíte pouze to, co jste si vypůjčili. Snadné a rychlé půjčky sice musíte brzy splatit, ale pomohou vám překlenout kritické období nedostatku peněz.

Menší částky okamžitě

Snadná a rychlá půjčka je zaměřena na poskytování nižších částek bez přísných nároků na žadatele a bez nutnosti vyplňování složitých dokumentů a dokládání nejrůznějších potvrzení. Velkou výhodou je možnost sjednání půjčky online. Je to velice jednoduché – na internetu si najdete poskytovatele, jehož podmínky vám budou vyhovovat, na webových stránkách vyplníte formulář žádosti a počkáte na schválení. Po schválení půjčky v určité výši na zvolenou dobu už jen vyčkáte na zaslání financí.

Krátká doba splatnosti, vyšší úrok

Musíte počítat s tím, že snadná a rychlá půjčka je poskytována pouze na kratší dobu, většinou se jedná o jeden měsíc. Jde o půjčku, která má značně vysoký úrok nebo poplatek za poskytnutí půjčky. Vyšší úrok zdůvodňují poskytovatelé tím, že žadatel o snadnou a rychlou půjčku nemusí procházet složitým schvalovacím procesem a není od něj požadováno doložení příjmů. Mnozí poskytovatelé ani nekontrolují registry dlužníků nebo na ně neberou ohled. Někdy se vyžaduje zaslání registračního poplatku ve výši 1 Kč na účet poskytovatele, aby byl ověřen bankovní účet žadatele.

Splacení snadné a rychlé půjčky si můžete odložit

Pokud byste se dostali do problémů se splácením snadné a rychlé půjčky, nečekejte a dobu splatnosti si prodlužte. Zaplatíte sice poplatek za prodloužení, ale ten je nižší, než případné sankce. Někteří poskytovatelé umožňují odklad automaticky, jinde musíte zvlášť požádat. V každém případ je lepší dohodnout se na schůdném řešení pro obě strany, než se vystavit nebezpečí sankcí a případné exekuce. Postihy za nesplácení snadné a rychlé půjčky jsou dosti přísné.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.