Půjčky ručení autem jsou zajímavou alternativou

Potřebujete si zapůjčit určitý finanční obnos, ale nemáte nebo nemůžete vykázat dostatečný příjem, jste bez práce a nemáte čím ručit? Jste vlastníkem automobilu? Pak využijte možnost zaručit se právě autem a sjednejte si půjčky ručení autem. Nemusíte doložit potvrzení od zaměstnavatele, nekontrolují se registry a peníze dostanete okamžitě. Není nutné nikomu vysvětlovat, na co peníze potřebujete, u půjčky ručení autem není nutno uvádět účel.

Půjčky ručení autem nepožadují potvrzení příjmu

U naprosté většiny půjček se požaduje, aby zájemce doložil příjem. To u půjčky ručení autem nemusíte. Důležitá není ani bonita žadatele či jeho úvěrová minulost. Jedinou nutností je vlastnictví automobilu, který bude zárukou za zapůjčené finance. Může se jednat o nové i starší vozidlo, popřípadě motorku nebo dodávku a jiné. Sepisuje se notářský zápis, a pokud byste finance nespláceli, bude vám na základě tohoto zápisu auto jako záruka zabaveno.

Rychlá půjčka s přijatelným úrokem

Vzhledem k tomu, že jako záruka za půjčky ručení autem slouží právě automobil, není potřeba dalších potvrzení, kromě osobních dokladů a dokladů k vozidlu. Jednání proběhne velice rychle a bez komplikací. Sjednané finance lze získat na místě po podpisu smlouvy a zapůjčená částka záleží na hodnotě auta. Doba splatnosti je kratší, protože vozidlo poměrně rychle ztrácí na hodnotě, řádově se jedná o měsíce. Záleží vždy na individuálních dohodách podmínek.

Auto stále můžete používat

Velkou výhodou půjčky ručení autem je to, že auto můžete bez omezení i nadále používat. Získáte tak potřebné finance a přesto, že je zástavou, vám zůstane i vaše vozidlo. Jen nezapomeňte včas zaplatit tak, aby poskytovatel půjčky dostal vracené finance zpět na svůj účet ve sjednaném termínu. Pokud byste s navrácením půjčky měli problémy, určitě kontaktujte poskytovatele a společně najděte řešení vhodné pro obě strany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *