Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

Skoro každá žádost o půjčku bývá komplikována množstvím požadovaných dokladů. Potvrzení o příjmu, výplatní pásky, výpisy z účtu a další potvrzení mohou zájemcům o půjčku žádost zkomplikovat. Mnozí lidé nechtějí dostat peníze na bankovní účet, dokládat příjmy a absolvovat ověřování finanční situace u zaměstnavatele, kterému poskytovatel často volá. Půjčka pak není pohodlná, diskrétní a rychlá – a o rychlost jde často v první řadě. Proto je tu hotovostní půjčka bez doložení příjmu, která tyto náležitosti nevyžaduje a peníze v hotovosti zajistí opravdu rychle.

Malé hotovostní půjčky bez doložení příjmů jsou zajímavé

Bez doložení příjmu většinou nelze získat půjčku a vyšší částku. To je možné jedině při ručení nebo zástavě nemovitosti. Ovšem drobné půjčky hotovosti jsou nabízeny v plné šíři a některé z nich jsou velice zajímavé. Jsou totiž jednoduché a finance zajistí rychle. I když se nebude jednat o vysokou částku, jistě pomůže při řešení ošidné finanční situace. Určitě se přitom vyhnete nepříjemnostem při žádání o potvrzení o výši příjmu nebo telefonátům zaměstnavateli, při kterých se ověřují skutečnosti uvedené v žádosti o hotovostní půjčku bez doložení příjmů.

Jak zažádat o hotovostní půjčku bez doložení příjmů

O hotovostní půjčku bez doložení příjmů je možno žádat telefonicky, prostřednictvím SMS nebo internetu. Online žádost je nejrychlejší a tímto způsobem lze vyřídit celý proces žádosti o hotovostní půjčku bez doložení příjmů. Pokud by se jednalo o půjčku do výše 5000 Kč, je celý proces ještě jednodušší. Finance jsou zapůjčeny většinou na dobu do jednoho měsíce. Po vyplnění formuláře se nastavuje výše půjčky a doba splatnosti a po schválení jsou peníze okamžitě vaše.

Potřebujete pouze základní dokumenty

K žádosti o hotovostní půjčku bez doložení příjmů je potřeba uvést pouze základní údaje, ty je však nutné vyplnit pravdivě, zvláště pak informaci o příjmu, pokud je požadována. Příjmy se nekontrolují, za tento ústupek ze strany poskytovatele se pak platí vyšším úrokem, protože poskytovatel podstupuje vysoké riziko poskytnutím půjčky zájemcům, kteří nejsou prověřeni. K žádosti o hotovostní půjčku bez doložení příjmů je potřeba pouze dvou osobních dokladů, které je do žádosti možno oskenovat a nahrát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *